Podnikáte v interiérovém designu a máte obavy ze současné ekonomické situace?

Bojíte se, že nebudete mít dost klientů?

Že klienti nebudou mít dost peněz na vaší službu nebo na nákup interiérového vybavení?

Nemáme kouzelnou hůlku, abychom zabránili recesi a inflaci a zajistili vám úspěch, ale podělíme se s vámi o  postupy, rady,  motivaci a inspiraci a uděláme společně pár důležitých kroků, abyste nepříznivou situaci ustáli a prosperovali.

Připojte se na

5 DENNÍ online WORSKHOP ZDARMA

Jak (vydržet) budovat svůj interiérový byznys a být úspěšný i v době ekonomické nejistoty.

Tento workshop jsem naplánovala původně pro členy našeho Online klubu interiérových designérů. Protože je ale doba výjimečná, rozhodla jsem se ho udělat zdarma a veřejný pro všechny, kdo budují svůj interiérový byznys a obávají se současné situace.

POJĎTE SE S NÁMI 5 DNŮ VĚNOVAT SVÉMU PODNIKÁNÍ. 

Workshop bude probíhat v soukromé facebookové skupině. Zahájíme ho živým vysíláním v neděli 25. září ve 20:00. Na tomto webináři si řekneme, co všechno je možné dělat, jak se připravit, jaké kroky podniknout. Získáte inspiraci a motivaci.

V následujících dnech potom každé ráno najdete ve skupině 1 úkol, který si ten den splníte. Akční (ale rychlé) kroky jsou nejlepší způsob, jak se posunout dopředu a udělat potřebné změny ve vašem podnikání. Na úkoly vám bude stačit 30 minut denně. 

Po celou dobu workshopu máte možnost diskutovat s ostatními, ptát se na otázky. Nebudete na to sami!

 

 

KDY TO BUDE? 

 

Od 25. do 30. září 2022

 

 

KDE SE TO KONÁ? 

 

V soukromé facebookové skupině.

 

Instrukce k připojení do skupiny dostanete po zaregistrování na workshop.

 

Jana Pekna video

KDO WORKSHOP POŘÁDÁ

Moje jméno je Jana Pěkná a podnikám už přes 12 let. I když nemám odpovědi na vše, co nás v budoucnu může čekat, jak se bude ekonomika vyvíjet a nemůžu vám zajistit úspěšné podnikání, tak můžu sdílet svoje zkušenosti z podnikání i z interiérového designu a podpořit vás a motivovat na vaší cestě.

Jsem zakladatelkou Online školy bytového designu a také Online klubu interiérových designérů.

Klub je místo, kde se členové můžou pravidelně vzdělávat v oboru interiérů, sledovat novinky a trendy, získávat hodnotné informace o materiálech a inovacích, diskutovat s ostatními členy a kde dostávají podporu pro svoje úspěšné podnikání v oboru. 

A právě podpora v podnikání je i cílem tohoto workshopu. Byla by škoda, kdyby současná situace způsobila, že byste třeba s podnikáním skončili nebo si museli hledat brigádu…

Lidé pořád potřebují vás a vaše služby! Jen je potřeba možná něco změnit, upravit, pružně reagovat na dění okolo nás.

SPOLEČNĚ SE NA TO NA WORSHOPU PODÍVÁME!

 

MÁTE K TOMU OTÁZKY? 

 

Je to opravdu zdarma, nebo to bude jenom nějaká prodejní akce?

Ano, je to opravdu úplně zdarma. 

Worshopu se budou účastnit také členové našeho klubu. Je ale otevřený i nečlenům. Současná doba je výjimečná a proto chceme pomoct co nejvíc všem, kdo podnikají v interiérovém designu, aby dál mohli dělat to, co je baví a pomáhat lidem díky svým službám.

Jak dlouho budu mít k obsahu přístup? 

Workshop začne v neděli 25. září webinářem ve 20:00 a skončí v pátek 30. září. Necháme vám ale přístup ke všemu až do neděle 2. října do 21:00 hodin pro případ, že byste během týdne nestihli, co jste chtěli. Potom facebookovou skupinu uzavřeme. Obsah nezmizí, ale bude zpětně přístupný jen členům uvnitř Online designérského klubu. 

Co když se nemůžu zúčastnit živě? 

Během týdne bude jen jedno živé vysílání, ostatní obsah bude formou videí nebo textů, takže je můžete shlédnout kdykoliv. 

A když vám to nevyjde na živé vysílání, nic se neděje, jeho záznam bude po skončení také k dispozici na stejném místě. 

To je ostatně výhoda celého našeho klubu – kdykoli se můžete k čemukoli vrátit, záznamy vždy zůstávají v knihovně klubu.

Co když nejsem na Facebooku? 

V tom případě můžete absolvovat celý workshop v členské sekci našeho Online designérského klubu. Budete potřebovat členství ve variantě Design&Podnikání

PŘIPOJTE SE K NÁM OD 25. DO 30. ZÁŘÍ

© Jana Pěkná 2022