Den 13

NOVINKA, KTERÁ MĚ POTĚŠILA

Když jsem kdysi dááááávno začínala s interiérovým designem, používala jsem hodně různé zahraniční programy a aplikace na tvorbu moodboardů – třeba Olioboard. Možná si na něj někdo vzpomínáte.

Kromě toho, že to byl šikovný nástroj, tak jsem upřímně obdivovala samotný podnikatelský nápad, na jehož základě tyto aplikace fungovaly. Výrobky, které jste si mohli do moodboardů dát, se daly jednoduše také koupit – stačilo na ně kliknout a byli jste v příslušném e-shopu. Litovala jsem, že něco takového nemáme taky u nás.

A tak mě opravdu potěšilo, že od letošního roku toto máme už i u nás! Přišlo s tím BIANO. Na jejich stránce si můžete tvořit koláže z nábytku a doplňků, které lze zakoupit v českých obchodech a e-shopech.

Kromě obrázků nábytku a doplňků z nabídky na BIANO můžete vložit i vlastní otázek – třeba nějaký inspirativní, ze kterého chcete vyjít při návrhu.

V kolážích můžete nábytkem otáčet, měnit perspektivu a retušovat – včetně odstranění nechtěného pozadí! A hlavně, jde o produkty, které můžete ihned opravdu koupit, což je obrovská výhoda a úspora času.

Tak si to vyzkoušejte!