Online

DESIGNÉRSKÝ KLUB

PRŮVODCE NA CESTĚ ZA VAŠÍM SNEM

 • Chcete mít vždy nejnovější a aktuální informace z oboru interiérového designu?

 • Chcete se pravidelně vzdělávat v oboru? O materiálech, barvách, software pro tvorbu interiérů, osvětlení, výrobě, trendech…?
 • Chcete mít k dispozici odborníky z oboru, kterých se můžete na cokoli zeptat?
 • Chcete mít dostatek zákazníků a úspěšné podnikání, které vás bude bavit?
 • Chcete mít mentora a kouče, který vás bude motivovat a popostrkovat směrem k vysněným cílům?
 • Chcete být součástí pozitivně naladěné komunity, která řeší podobné věci?
 • Máte málo času?
 • Chcete investovat do sebe, do svého vzdělávání a úspěšného podnikání, ale nechcete příliš utrácet?

PAK JE TU PRO VÁS NÁŠ KLUB!

BUĎTE STÁLE V OBRAZE

Svým členstvím získáváte každý měsíc nejnovější informace o novinkách a trendech v interiérovém designu. Jednou za měsíc pro vás je připraven tématický webinář s odborníkem, který je zaměřen na specifickou oblast (např. osvětlení, povrchové úpravy, barvy…) Nemusíte se bát, že po ukončení kurzu nebo školy nebudete v obraze. V klubu se vzděláváte neustále.

MĚJTE VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

Po přihlášení do členské sekce máte vše důležité po ruce. Jsou zde užitečné články a formuláře. Pracovní listy ke stažení. Máte možnost sdílet své zkušenosti s ostatními nebo se na něco zeptat v členském fóru. Šetříte svůj čas – žádné zdlouhavé vyhledávání informací a brouzdání po internetu. V klubu je vám vše, co potřebujete vědět, zodpovězeno hned a o nic důležitého nikdy nepřijdete.

ÚSPĚŠNÉ PODNIKÁNÍ BUDE HRAČKA

Vaše budoucí i stávající podnikání vás bude bavit! V klubu vás čeká koučing a mentoring – například půlroční a roční hodnocení a plánování, kdy budete mít čas se zastavit a zamyslet se, kde se nacházíte a kam chcete jít dál. Dostanete spoustu návodů a postupů jak získat dostatek zákazníků, jak si určit cenu, jak řídit zakázkyjak začít a nestát na jednom místě a mnohem více. K tomu pozitivní naladění a nadšení, abyste si podnikání užívali a chtěli na sobě stále pracovat.

Jak bude klub fungovat?

Každý měsíc najdete nový obsah v členské sekci. Videa, webináře, dokumenty ke stažení… Na webinář se můžete připojit živě nebo sledovat kdykoli potom ze záznamu. Přístup k veškerému obsahu máte i zpětně, takže se pro vás klub stává „encyklopedií“ rad, návodů a inspirace. Kdykoliv se k čemukoliv můžete vrátit. V členském fóru se můžete na cokoli zeptat, sdílet své zkušenosti, najít spřízněné duše… To vše za malý měsíční poplatek, takže si členství můžete dovolit, i když teprve začínáte nebo je zatím design vaším koníčkem a nepodnikáte.

Navíc: členství můžete kdykoli jedním kliknutím zrušit a už vám nebudeme další měsíc nic účtovat. Nic tedy neriskujete pokud zjistíte, že klub Vám nic užitečného nepřináší.

Zvolit si můžete to, co právě teď nejvíc potřebujete. Máte na výběr ze dvou variant:

DESIGN
590Kč / Měsíc
1 x měsíčně online školení na odborné téma + možnost získat potvrzení o absolvování školení
Kompletní kurzy s možností získat certifikát
1 x měsíčně shrnutí článků, novinek a trendů z oboru formou digitálního časopisu
Přístup ke všem přednáškám (archivu od r. 2018) i zpětně
Katalog firem
Kalendář akcí
Články jen pro členy
DESIGN A PODNIKÁNÍ
890Kč / Měsíc
Jako varianta "Design" + navíc:
1 x měsíčně webinář nebo video návod na téma z podnikání
Ke stažení formuláře a pracovní listy, které prohlubují probírané téma z podnikání a nebo slouží přímo jako vzory pro vaši praxi
Možnost osobní konzultace s Janou Pěknou

Virtuální Coworking

Nepracute doma sami, v týmu se to lépe táhne :-). Intenzivní pracovní session pro zvýšení produktivity 🙂 Jak to funguje: Coworking bude probíhat od 10:00 do 12:00 a funguje tak, […]

Find out more

Váš (nový) ideální zákazník

Přednáška o tom proč a jak najít svého ideálního zákazníka -  aktualizovaná přednáška, kterou už máme tady v klubu. Živé vysílání bude veřejné. Na vysílání se připojte zde: https://www.youtube.com/live/k_6GNBgOSuY?si=Ot9mDndpxPdVByKX  

Find out more
Youtube,

WOW!house Londýn

Třetí ročník akce v Design Center Chelsea Harbour 19 místností zařízených speciálně pro tuto příležitost předními interiérovými designéry.   dcch.co.uk/wowhouse

Find out more
London Chelsea Harbour, Lots Road
London, Spojené království
+ Google Mapa

Workshop NCS barvy (živě v Praze)

Další termín workshopu. První běh byl velmi úspěšný, tak jestli taky toužíte umět víc pracovat s barvami a vzorníkem NCS, těším se na vás! SLEVOVÝ KÓD PRO ČLENY ZNÍ: JARO24 […]

Kč3150
Find out more
H55 Praha, Hloubětínská 1138/5
Praha 1č, 19800
+ Google Mapa

Rohan Design District (Praha)

V Praze na Rohanském nábřeží proběhne 12.–14. září 2024 první ročník festivalu designu a architektury nazvaný Rohan Design District. Iniciativa místních firem, developerů a uměleckých galerií se hlásí k tradici […]

Find out more
Praha 8, Urxova
Praha,
+ Google Mapa

A na jaká témata se můžete těšit první 3 měsíce v klubu? Plánujeme:

Design

 1. Základní kurz programu SketchUp
 2. Sladění barev v celém domě/bytě – tvorba barevných palet
 3. Stěrky a další dekorativní úpravy stěn

Podnikání

1 . Váš ideální zákazník – opravdu hloubková analýza jako základní nástroj pro váš marketing
2. Tvoříme „uvítací balíček“: informační dokumenty pro vaše klienty na první schůzce
3. Smlouva o dílo a další právní tipy pro bezproblémový průběh zakázky

Kdo pro vás klub připravuje?

Jana Pěkná je autorkou Online školy bytového designu, kde vyučuje interiérový design a motivuje a inspiruje začínající i pokročilé designéry v jejich praxi. Škola má více jak 5 let tradice a během té doby absolvolali její kurzy desítky spokojených studentů. Na blogu školy najdete stovky článků z oboru interiérů a z podnikání.
Jana ale chtěla jít ještě dál a ještě více vám pomoci na cestě za vaším snem – poznáváním oboru interiérového designu a úspěšného podnikání v něm.
Proto vznikl tento klub, kam Jana přizvala odborníky z oboru interiérů a podnikání, kteří Vám spolu s ní budou pomáhat, učit vás, motivovat, inspirovat a radit… Zároveň v klubu máte možnost poznat se s dalšími kolegy a kolegyněmi z oboru – prostě NEBUDETE NA TO SAMI!

Máte otázky nebo pochybnosti? Pokusíme se odpovědět:

 1. Nemám moc času.
  Tak to jste tu právě správně! Kdo má čas cestovat pravidelně na nejrůznější školení a trávit tam celé dny? V klubu se můžete z pohodlí domova připojit kdykoliv. A jestli budete sledovat hodinový webinář v kuse, nebo si ho pustíte po kouscích, když budete mít zrovna chvilku třeba cestou do práce, je zcela na vás! Navíc obsah v klubu zůstává napořád, takže pokud jeden měsíc něco nestihnete, prostě se k tomu vrátíte měsíc následující nebo kdykoliv potom.
 2. Cena se mi zdá vysoká…
  Opravdu? Záleží samozřejmě na vás, kolik chcete investovat do sebe a svého rozvoje a vzdělávání. Ale snažili jsme se, aby cena byla přístupná opravdu pro každého. Víte, že nejlevnější seminář nebo školení stojí od 800 Kč výše? A kolik korun měsíčně platíte třeba za časopisy, byť odborné…? Nebo třeba za kadeřníka… ?
 3. Jaká je garance, že se něco naučím?
  My se v klubu budeme snažit předávat vám jen hodnotné a užitečné informace, které často nikde jinde nenajdete. Ale samozřejmě se může stát, že náš obsah pro vás nebude to pravé. Možná už všechno znáte. Možná hledáte jiné informace… Proto klub funguje na měsíční bázi a pokud zjistíte, třeba hned první měsíc, že vám klub nepřináší očekávanou hodnotu, můžete své členství jedním kliknutím zrušit. Žádné závazky…
 4. Teprve začínám, je to pro mě?
  Rozhodně! Ať už jste po škole nebo jste absolvovali nějaký kurz a nebo dokonce teprve uvažujete o kariéře v designu, bude klub plný užitečných informací, které budou prohlubovat vaše znalosti z oboru a připraví vás na podnikání.
 5. Už se živím jako designér, mám zkušenosti, vše umím. Je to pro mě? Samozřejmě! Určitě víte, že na sobě musíte neustále pracovat. Být v obraze, sledovat trendy, novinky v materiálech… Prostě být o krok napřed před konkurencí. A co si budeme povídat, více zákazníků se také hodí. Takže určitě lze pracovat i na vylepšování marketingu, procesů, strategií… Pořád je co se učit :-).
 6. Budu muset být aktivní? S někým komunikovat?
  Ta možnost tu samozřejmě je a je jednou z výhod klubu. Ale nikoho nenutíme :-). Pokud budete chtít, můžete jen pasivně sledovat videa a webináře, stahovat pracovní listy a samostatně studovat. Fórum i jakákoli jiná osobní komunikace je zcela dobrovolná.
 7. Nemám důvěru v online výuku. Jak to funguje?
  Online výuka se svým obsahem vyrovná výuce v klasické škole nebo na semináři. I v online výuce máte možnost komunikace s přednášejícím – prostřednictvím chatovacího okna nebo po skončení živého webináře formou dotazů ve fóru nebo emailem. Jediné co potřebujete je počítač nebo mobil a internetové připojení. Obrovskou výhodou je možnost „být ve škole“ z pohodlí domova. S online výukou máme v naší Online škole bytového designu dlouholeté zkušenosti a máme spousty spokojených absolventů.
 8. Pokud si zvolím jednu z variant, mohu v budoucnu přejít na druhou?
  Ano, určitě! Stačí nám poslat email a převedeme vaše členství na nižší nebo vyšší variantu, jak si budete přát.

Máte další otázky? Neváhejte nás kontaktovat!

Kterou variantu si vybetete?

DESIGN
590Kč / Měsíc
1 x měsíčně online školení na odborné téma + možnost získat potvrzení o absolvování školení
Kompletní kurzy s možností získat certifikát
1 x měsíčně shrnutí článků, novinek a trendů z oboru formou digitálního časopisu
Přístup ke všem přednáškám (archivu od r. 2018) i zpětně
Katalog firem
Kalendář akcí
Články jen pro členy
DESIGN A PODNIKÁNÍ
890Kč / Měsíc
Jako varianta "Design" + navíc:
1 x měsíčně webinář nebo video návod na téma z podnikání
Ke stažení formuláře a pracovní listy, které prohlubují probírané téma z podnikání a nebo slouží přímo jako vzory pro vaši praxi
Možnost osobní konzultace s Janou Pěknou

© Jana Pěkná 2018

Ochrana osobních údajů