Materiály a kování

Název firmy
Popis firmy

Dekorakryl je výbornou alternativou skla, grafoskla a jiných běžně používaných materiálů, proto najde široké využití v interiérovém designu, zejména pro:

Výplně vestavěných skříní, sprchových koutů, zábradlí schodiště
Kuchyňské obklady nebo výplně nábytkových dvířek
Výplně interiérových dveří, dělicích stěn a příček
Obklad barů, recepcí a pultů
Obklad stěn nebo stropů
Koupelnová umyvadla, umyvadla na desku
Bytové doplňky, dekorace

Telefonní číslo firmy
+420 773 210 016
Adresa firmy
Dr. E. Beneše 2820/14a Šumperk
787 01
blum
Název firmy
Popis firmy

Přední výrobce nábytkového kování - výsuvy, výklopy, závěsy, box systémy, vodící systémy. Vnitřní členění např. zásuvek.
Showroom - tzv. kuchyň za zkoušku - možno seskládat jednotlivé skříňky na kolečkách a např. ukázat klientovi jeho budoucí řešení kuchyně na živo.

Webové stránky
Adresa firmy
Drahobejlova 15 (Showroom), Praha 9
19000
Démos
Název firmy
Popis firmy

Kompletní nabídka plošných materiálů a kování pro výrobu nábytku. Tj. Lamino, laminát, dýhované materiály, pracovní desky, kompaktní desky, nábytková dvířka, masiv, překližka. Úchytky, věšáky, zásuvkové výsuvy, nábytkové zámky, spojovací kování a další.
Značky např. BLUM, HETTICH, EGGER, KRONOSPAN, PFLEIDERER

Pobočky: Ostrava, Hradec Králové, Plzeň, Praha, Liberec, Třebotov, Brno, Litoměřice, Uherské Hradiště, České Budějovice, Olomouc, Havlíčkův Brod, Opava

Pozn.: Zde nakupuje především Váš truhlář!!! Vy se můžete inspirovat, porovnat barvy materiálů, ukázat je klientovi apod.

Webové stránky
Adresa firmy
Škrobálkova 630, Ostrava
71800
Název firmy
Popis firmy

Společnost DUET CZ, s.r.o. působí v ČR a SR jako výhradní zástupce HPL laminátů HOMAPAL, autorizovaný dodavatel HPL laminátů FORMICA a autorizovaný dodavatel HPL laminátů a laminodesek UNILIN EVOLA.

Webové stránky
Název firmy
Popis firmy

Nábytkové kování a interiérové doplňky pro výrobce nábytku či domácí kutily, nábytkové kování od předních světových výrobců.

Webové stránky
Telefonní číslo firmy
735173844
Adresa firmy
Na kopci 366, Havířov
73564