Realizace interiérů

Krátký popis firmy
je místem setkání a hledání inspirace v oblasti bydlení
Popis firmy

Na jednom místě tu najdete výjimečnou prezentaci kvalitních a designových produktů ve velkoryse pojatých 14ti showroomech, které vynikají širokým sortimentem, ale také excelentním zákaznickým servisem a odborným poradenstvím. V areálu Centra můžete najít několik dalších firem, které vám nabízí možnosti návrhů interiérů nebo také řešení a dozor staveb. Své zázemí mají tyto firmy v kancelářích, ale pro schůzku lze využít prostředí designové kavárny. Na jednom místě tak najdete značky jako např. Keraservis, Němec, Supellex, Optimal a další.

Webové stránky
Adresa firmy
Kaštanová 515/125a, Brno - Tuřany
62000
Název firmy
Krátký popis firmy
Design showroom
Popis firmy

Showroom slouží především jako koupelnové studio s dlouholetými zkušenostmi, firma ale nabízí široké portfolio služeb od nabídky podlah, dveří a osvětlení až po nábytek na míru a doplňky - pomůže zařídit celý interiér včetně vybavení wellness a venkovních teras. Poradí si i s rekuperací a inteligentní domácností. Koupelny, kuchyně, interiér, terasy, wellness.

Adresa firmy
U Vlečky 678, Modřice u Brna
66442
Název firmy
Krátký popis firmy
Kompletní realizace interiérů
Popis firmy

Realizace na míru dle zadaných podkladů, dozor nad realizací, rekonstrukce, stavební činnost, výroba nábytku, tesařské práce, pokládka podlah, malířské a tapetářské práce

Webové stránky
Adresa firmy
Slávy Horníka 22, Praha 5
15000