Různé

AGC

Název firmy
Kategorie
Popis firmy

dekorativní sklo do interiéru, obklady stěn, nábytek, Lacobel, Metalac
Šikovný nastroj na vizualizaci skla v interiéru https://www.agc-yourglass.com/decoglassvisualiser/

Název firmy
Kategorie
Krátký popis firmy
Napínané stropy, podhledy, podsvícení, možné využít i na obklady stěn. Možnost potisku.
Webové stránky
Telefonní číslo firmy
733 715 444
Adresa firmy
U expertu 131
Klíčany
25069
Název firmy
Kategorie
Popis firmy

Český výrobek, zdravotní nezávadnost.

V nabídce i vestavěné skříně a šatny, kuchyně

Pobočky viz webová sránka

Webové stránky
Adresa firmy
Libušská 1049 / 198 Praha 4 - Libuš
14200
Název firmy
Kategorie
Popis firmy

Knihovna materiálů: Cílem knihovny matériO Prague, která funguje od roku 2011, je poskytovat (nejen) odborné veřejnosti informace i fyzický kontakt s novými materiály a vytvořit pro návštěvníky inspirativní prostředí. Knihovna materiálů slouží jako styčná plocha mezi tvůrčími obory, jako jsou architektura, design, móda, výtvarná umění, a vědou a výzkumem, ale také mezi výrobci materiálů a jejich uživateli. Usnadňuje tak orientaci ve složité problematice materiálů a technologií, které se v dnešní době prudce rozvíjejí. Knihovna se kromě každodenního konzultačního servisu věnuje také organizaci výstav, seminářů a workshopů věnovaných materiálům.

Pro interiérové designéry je to skvělý způsob seznámit se jak s běžnými materiály tak i s těmi méně obvyklými nebo alternativními (eko, bio, udržitelné, recyklované...), které pak může použít ve svých realizacích.

Adresa firmy
Říčanova 19
Praha 6

16000
Název firmy
Kategorie
Popis firmy

LJV TRONIX, s.r.o. je jediná specializovaná česká firma zabývající se systémy pro skrytí televize nebo monitoru do skříní, komod, postelí, barů, kanceláří, kaváren, hotelů atd. Nabízí technickou podporu při návrhu nábytku pro osazení zvedacím zařízením, dodání kompletní technologie, pomoc se zprovozněním i následný servis.

Webové stránky